O nás

Naše rodinná firma Maximo EU s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí textilu od r. 1997. Provozovali jsme prodejny s dětským oblečením v Praze a Karlových Varech a spolupracovali se sítí provozoven Pompo po celé ČR. V současné době se orientujeme na vlastní zakázkovou výrobu ložního prádla pro domácnosti, penziony i hotely.

Našimi hlavními partnery jsou renomované textilní továrny v zahraničí. Nejkvalitnější bavlnu a nejmodernější technologie zpracování nabízí Turecko, kde se výrobou ložního prádla a textilu pro světové trhy zabývají již od 19. století. Kvalita tamních látek byla uznávaná již v dávné historii na všech kontinentech a poloha mezi Evropou a Asií položila základ jejich hojnému obchodování a tím neustálému zkvalitňování výroby až do dnešních dnů.

povlekame_06  povlekame_09 povlekame_10 povlekame_12 povlekame_13 povlekame_03 

Osobně jsme všechny továrny, se kterými spolupracujeme navštívili a přesvědčili se o způsobu zpracování. Sledovali jsme látky od dodání vláken, přes tkaní přízí, jejich barvení a potisk, stříhání, šití, kontrolou kvality až po balení hotových výrobků. Pečlivě jsme pro vás vybrali to nejlepší z jejich nabídky. Více detailů se o kvalitě materiálů dozvíte v článku Jak si vybrat ložní prádlo nebo v dalších článcích na blogu.

Věříme, že naše zkušenosti oceníte a stanete se našimi dlouholetými spokojenými zákazníky.

Ing. Viktorie Ovesná,

majitelka, managerka, technická podpora, skladnice i uklízečka Maximo EU s.r.o. :-)

 

Viki_3